Poznaj ofertę na wakacje Kostrzyn nad Odrą!

Na początku najmu poproś wynajmującego miejsce na wakacje Kostrzyn nad Odrą o pisemną listę wszystkich dostarczonych mebli i urządzeń. Ty i wynajmujący kwatery na wakacje Kostrzyn nad Odrą powinniście podpisać tę listę, aby pokazać, że zgadzacie się na dostarczone wyposażenie i ich stan. Pomoże to uniknąć sporów podczas pobytu i wyjazdu. Lista ta powinna znaleźć się w książce czynszu.

Upewnij się, że zanotowałeś wszelkie oznaki zniszczenia przez poprzednich lokatorów wynajmujących wakacje Kostrzyn nad Odrą. Możesz fotografować lub w inny sposób rejestrować istniejący stan nieruchomości, w tym wszelkie uszkodzenia ścian, mebli lub urządzeń. Jeśli są jakieś zaległe naprawy, poproś wynajmującego o oświadczenie na piśmie, że zostaną zakończone.

Niektórzy właściciele lub agenci oferujący wakacje w Kostrzyniu nad Odrą mogą poprosić Cię o wpłatę kaucji, kiedy zdecydujesz się na zakwaterowanie. Jest to kwota, którą płacisz za utrzymanie nieruchomości przed podpisaniem umowy najmu i zawarciem umowy z wynajmującym. Zawsze powinieneś otrzymać pisemne pokwitowanie zatrzymania depozytu. Zatrzymanie depozytu często nie podlega zwrotowi, jeśli nie zdecydujesz się na zakwaterowanie.