Dorabiam kluczyki samochodowe Warszawa!

W dzisiejszych czasach nie potrzebujesz ślusarza który kluczyki samochodowe Warszawa ani nawet narzędzi do otwierania zamków, aby ominąć zamknięte drzwi bez klucza – możesz to zrobić za pomocą oprogramowania, zdjęcia klucza i maszyny do cięcia kluczy.

Czy kluczyki samochodowe Warszawa można dziś wydrukować w domu? Naukowcy opracowali oprogramowanie, które umożliwia każdemu tworzenie duplikatów kluczy bez konieczności posiadania przykładowego klucza. Na konferencji poświęconej bezpieczeństwu komputerów i komunikacji trzy tygodnie temu naukowcy zademonstrowali system, korzystając z fotografii z serwisu Flickr i zdjęć wykonanych z odległości nawet 200 stóp przy użyciu teleobiektywu o dużej mocy. Istnieje pięciocyfrowa liczba, która reprezentuje wszystkie informacje w standardowym kluczu domowym lub samochodowym. Wpisujesz ten kod do maszyny do cięcia kluczy i tworzy to doskonałą replikę – nie są już więcej potrzebne zapasowe kluczyki samochodowe Warszawa.

Oprogramowanie to bardzo dokładnie analizuje zdjęcie klucza i oblicza wymiary rowków klucza, określane jako „bicie”. System działa najlepiej z kluczami wykonanymi z popularnych marek samochodów w Warszawie.