Zapoznaj się z ofertą na fachowe ocieplanie domu Chojnice

Podczas gdy w sektorze mieszkalnictwa socjalnego odnotowano znaczny wzrost danych dotyczących efektywności energetycznej, w dużej mierze zaniedbano mieszkania trudne do ocieplenia lub niestandardowe. To właśnie te właściwości są ciągle pomijane przy odpowiednich środkach izolacyjnych umożliwiających ocieplanie domu Chojnice. Wiele z tych nieruchomości nie było izolowanych w ramach poprzednich rządowych programów dotacji – niedopuszczalne jest, aby miliony właścicieli domów ze specjalistycznymi problemami lub przeszkodami w izolacji zostały wykluczone. Dane dotyczące efektywności energetycznej znacznie wzrosły w ostatnich latach, co potwierdza spadek liczby domów niespełniających normy „Godne domy”, czyli tych które przeszły ocieplanie domu Chojnice.

W 2014 r. 4,6 tysiąca domów w Chojnicach nie spełniało normy, ale liczba ta zmniejszyła się o 3 mln od 2006 r. Znaczna część wzrostu wynika z dostępności programów dotacji na izolację standardowych mieszkań oraz chęci sektora mieszkalnictwa socjalnego do poprawić jego efektywność energetyczną.

Podano również, że w sektorze wynajmu lokali socjalnych odnotowano najmniejszą częstość występowania nierzetelnych domów na poziomie 14%, w porównaniu z prywatnym sektorem wynajmu z 29%. Dostawcy mieszkań socjalnych z pewnością byli liderem w osiąganiu znacznie wyższych poziomów izolacji w całym ich zasobach mieszkaniowych. Teraz wystarczy trochę pomocy w zrozumieniu, jakie rozwiązania są dostępne w przypadku pozostałych nieizolowanych domów – profesjonalne ocieplanie domu Chojnice może załatwić sprawę.