Jaka jest oferta na druk opakowań małopolska?

We fleksografii treść do wydrukowania znajduje się na reliefie płyty drukarskiej, która jest wykonana z gumy. Ta płyta jest tuszowana, a ten wydrukowany obraz jest następnie przenoszony na powierzchnię drukowania. Proces ten można stosować do drukowania na papierze, a także tworzywach sztucznych, metalach, celofanie i innych materiałach. Flexo jest używane głównie do pakowania i etykiet, w mniejszym stopniu także do gazet. Atrament – w drukarce atramentowej obraz, który ma być wydrukowany, jest tworzony przez małe kropelki atramentu, które są wyrzucane z dysz jednej lub więcej głowic drukujących. Urządzenia atramentowe umożliwiające druk opakowań małopolska mogą drukować na szerokiej gamie podłoży, takich jak papier, plastik, płótno, a nawet drzwi i płytki podłogowe.

Atramentowy druk opakowań małopolska jest często używany także do plakatów i oznakowań. Jest również ekonomiczny w przypadku krótkich publikacji, takich jak albumy ze zdjęciami lub małe nakłady książek. Drukarki atramentowe typu in-line są czasami łączone z innymi typami pras do drukowania zmiennych danych, takich jak adresy pocztowe na przesyłkach reklamowych.

Kserografia – W drukarkach kserograficznych, takich jak drukarki laserowe, obraz, który należy wydrukować, jest tworzony przez selektywne nakładanie ładunku na metalowy cylinder zwany bębnem. Ładunek elektryczny służy do przyciągania cząsteczek tonera. Cząsteczki te są przenoszone na nośnik, na którym jest drukowany. Aby upewnić się, że toner jest zamocowany prawidłowo, podłoże przechodzi przez nagrzewnicę, która stapia toner w nośniku. Drukarki laserowe są używane nie tylko w biurach, ale także umożliwiają druk opakowań małopolska, zwłaszcza do małych serii drukowania książek, broszur i innych rodzajów dokumentów. Drukarki te są również używane do drukowania transakcyjnego (rachunki, dokumenty bankowe itp.) I przesyłek reklamowych.