Realizacja transmisji na żywo – czy to droga sprawa?

Pomyśl o wszystkich kosztach związanych z podróżami, zakwaterowaniem, lokalami, posiłkami i nie tylko, które sumują się podczas tworzenia tradycyjnego wydarzenia. Większość tych kosztów można teraz wyeliminować dzięki możliwości przesyłania strumieniowego w Internecie. Cena za usługę jaką jest realizacja transmisji na żywo w Internecie jest również potencjalnie niższa niż koszt subskrypcji radia satelitarnego i kupowania płyt CD.

Korzystanie z technologii jaką są realizacja transmisji na żywo może zwiększyć produktywność pracowników, a także dotrzeć do większej liczby klientów, prezentując jednocześnie nowoczesny wizerunek. Może również pomóc Twojej firmie w szybszym podejmowaniu działań i osiąganiu wyników oraz skrócić czas i wysiłek wymagany do wprowadzenia produktów i usług na rynek. Twoja publiczność online może pozostać tak zaangażowana, jakby była obecna przy dostarczaniu Twojej wiadomości.

Serwer obsługujący realizacja transmisji na żywo można skonfigurować tak, aby osoby oglądające z innych stanów mogły pisać pytania i otrzymywać odpowiedzi na żywo. Możesz nawet śledzić udział i wyniki uczniów / widzów, poprawiając w ten sposób przejrzystość i odpowiedzialność. Bycie dobrym korporacyjnym obywatelem ochrony środowiska może nie tylko stanowić przewagę konkurencyjną, ale co ważniejsze, uważamy, że jest to właściwe postępowanie. Biorąc pod uwagę wirtualny charakter transmisji na żywo, możesz zmniejszyć wpływ wydarzenia i firmy na środowisko.

Streaming, transmisja na żywo zapewnia dobrą jakość transmisji audio i wideo!