Prace ślusarskie i dorabianie kluczy Warszawa

Czy mogę uzyskać wycięcie klucza, jeśli jest na nim nadrukowane „Nie kopiować”? Możesz zobaczyć niektóre klawisze z wytłoczonym napisem „nie kopiuj” lub „nie duplikuj” w główce klucza. Chyba że klucz jest częścią zarejestrowanego systemu klucza głównego – słowa niewiele znaczą. Nie ma nic nielegalnego w tym, że ślusarz wycina klucz, który nie ma podbitej kopii. Jeśli jednak klucz jest zastrzeżonym wzorem i nadal jest chroniony patentem, jego duplikacja bez zezwolenia jest nielegalna.

Co oznacza zarejestrowany system klucza głównego? Zarejestrowany (lub zastrzeżony) system klucza głównego ma zarejestrowany wzór na okres 10 lat i nie może być nim wykonane dorabianie kluczy Warszawa. W tym czasie tylko ślusarze oferujący dorabianie kluczy Warszawa posiadający pozwolenie na przecięcie tego klucza mają prawo. Tego typu systemy kluczy są często spotykane w obiektach biznesowych. Zarejestrowane wzory kluczy są chronione patentem i czasami wymagają specjalnego sprzętu do powielenia.

Dorabianie kluczy Warszawa zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa klucza i systemu blokowania. Te klucze z Warszawy generalnie nie mogą być zamawiane przez kogokolwiek, kto posiada klucz. Oznacza to, że gdy system kluczy został zorganizowany, tylko określone osoby w organizacji otrzymały uprawnienia do zamawiania kluczy.