Z jakich materiałów zrobić domowe ozdoby do świec?

Dekorowanie szklanego świecznika jest stosunkowo proste, ale jest kilka wskazówek, które musisz znać – na przykład gdzie kupić, jak przygotować ozdoby do świec i malować. Poniżej zajmę się tymi trzema rzeczami. Jedną z rzeczy, które uwielbiam w szklanych świecznikach, jest to, że można je znaleźć praktycznie wszędzie – a pierwszym miejscem, w którym należy szukać, jest kosz na surowce wtórne!

Wiele osób robiąc ozdoby do świec używa słoików (takich jak sos do makaronu, jogurt Oui lub galaretka) jako bazę. Dzięki tym wskazówkom możesz usunąć etykiety. Ale jeśli nie masz nic w koszu, możesz również kupić uchwyty na szkło w Pepco (lub lokalnym sklepie z dolarami) lub w sklepie z używanymi rzeczami / Goodwill. Być może będziesz musiał regularnie sprawdzać nowe zapasy, ale pojawiają się one często. Zanim cokolwiek zrobisz, przygotuj szklankę i inne szablony które posłużą jako ozdoby do świec. Ten krok jest kluczowy, jeśli chcesz, aby farba się przykleiły.

Dokładnie umyj w ciepłej wodzie z mydłem, aby usunąć brud, kurz i tłustą warstwę. Możesz również użyć do tego celu alkoholu i wacików. Pozostaw swoje naczynie do wyschnięcia przed wykonaniem. Będziesz chciał sprawdzić mój post o malowaniu na szkle, aby uzyskać wszystkie szczegóły, ale zazwyczaj używam farby w sprayu, farby kredowej lub farby do szkła (w tym wielopowierzchniowej) na dowolnych świecznikach i ozdobach do świec.