Projektowanie stron Trójmiasto i inne usługi dotyczące stron www

Oczywiście dobry projekt strony internetowej to podstawa. Czemu? Bo projektowanie stron Trójmiasto to najważnieszy element! Po pierwsze, może dosłownie dyktować sukces lub porażkę Twojej firmy. A projektowanie stron Trójmiasto, jak powiedzieliśmy wcześniej, to nie tylko projekt wizualny lub „wygląd” Twojej witryny. Kolejnym czynnikiem, który należy wziąć pod uwagę, jest funkcjonalność i użyteczność witryny.

W rzeczywistości prosta witryna internetowa o dużej użyteczności będzie miała wyższą pozycję w Google niż inteligentna lub nadmiernie kreatywna witryna z mylącą nawigacją i słabym doświadczeniem użytkownika.

Oto ważne elementy dobrego projektowania stron Trójmiasto:

Prosty i przejrzysty układ. W przypadku gdy wykonywane jest projektowanie stron Trójmiasto najlepsze jest proste i przejrzyste. Zaśmiecona witryna ze zbyt wieloma funkcjami może rozpraszać odbiorców. Może to również utrudniać nawigację. Upewnij się, że wezwanie do działania (CTA) i Twoje produkty przyciągają największą uwagę. Zaprojektuj układ witryny z dużą ilością białej przestrzeni. Dzięki temu Twoje strony będą czystsze i łatwiejsze do odczytania.
Łatwa w obsłudze nawigacja. Aby ułatwić nawigację, menu powinno być dostępne na wszystkich stronach. Dzięki temu Twoi goście będą mogli uzyskać dostęp do dowolnej strony, której potrzebują. Zawsze pamiętaj o „zasadzie trzech kliknięć”. Oznacza to, że Twoi klienci powinni być w stanie